MENUMENU
MENUMENU

درباره ما

آموزشگاه فنی و حرفه ای موتور آزمای خراسان

زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید

اموزشگاه فنی و حرفه ای موتور آزمای خراسان با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال 1393 در راستای آموزش با محوریت اشتغال جوانان و ارتقای دانش فنی قشر زحمتکش تعمیر کاران خودرو تاسیس شد.

این اموزشگاه با بهره گیری از مربیان کارآزموده،مجرب و دانش روز دوره های اموزشی کوتاه مدت در سطوح عمومی و تخصصی در زمینه تعمیر خودرو برگذار میکند.در عصر حاضر که دوران سرعت و رشد تکنولوژی بوده،صنعت خودرو نیز از این موضوع بی بهره نمانده است.

تغییرات پی درپی و اساسی در سیستم های مختلف خودرو از جمله سیستم های کنترل الکترونیک لزوم اموزش های جدید و همگام با تکنولوژی های نو را دو چندان می کند.

با توجه به نیاز جامعه جوان به شغل  و وظیفه ما به عنوان بخشی از جامعه در حل چالش های ان از جمله معضل بیکاری و اشتغال برای جوانان و همچنین ایجاد جامعه ای سالم،پویا و با نشاط،آموزشگاه فنی و حرفه ای موتور ازمای خراسان مبادرت به ایجاد دور های کوتاه مدت در سطوح عمومی و تخصصی برای افراد جویای کار و علاقه مند به مهارت های فنی خودرو نموده است و در پایان هر یک از دوره ها با گذراندن آزمون مربوط به گواهینامه رسمی از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا خواهد شد.

 

 

 

اساتید

مجموعه اموزشی موتور ازمای خراسان  داری تیم اموزشی مجرب در جهت تدریس تخصصی مباحث خودرو می باشد.این اموزشگاه همیشه به دنبال روش های نوین آموزشی و مطالب به روز بوده تا همگام با دانش روز دنیا، تکنسین های متخصص به جامعه مکانیک و الکترونیک خودرو معرفی نماید.

 

سید محمد تقی حسینی [ مدیر آموزشگاه ]

 

درباره ما

آموزشگاه فنی و حرفه ای موتور ازمای خراسان با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال 1393 در راستای آموزش با محوریت اشتغال جوانان و ارتقای دانش فنی قشر زحمتکش تعمیر کاران خودرو تاسیس شد.

این اموزشگاه با بهره گیری از مربیان کارآزموده،مجرب و دانش روز دوره های اموزشی کوتاه مدت در سطوح عمومی و تخصصی در زمینه تعمیر خودرو برگزار میکند.

شبکه های اجتماعی ما:

اینستاگرام: motorazma-edu

تلگرام: motorazmacollege

ادرس:

مشهد-میدان 15 خرداد(میدان ضد)،بلوار جمهوری اسلامی،بین جمهوری 3 و5، پلاک 69.

ساعت کاری آموزشگاه:8صبح الی 6بعدظهر


تلفن:6-38581675-051

حسینی 09155105187

تمامی حقوق برای آموزشگاه موتور آزمای خراسان محفوظ است!
X