MENUMENU
MENUMENU

قوانین و مقررات سایت

1.خرید کالا و خدمات و ثبت نام انلاین دوره ها در این آموزشگاه بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

 

2.ارتباط این آموزشگاه باکاربران ازطریق سایت وفقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت ثبت نام ودرج کرده اند (همانند نشانی، تلفن،ایمیل و …) برقرار مي گردد.

 

3.فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران،و به عهده خود کاربران است.

 

4.مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد.

 

5.كاربران هنگام سفارش كالا و یا خدمات ثبت نام انلاین ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی ارتباط سایت را باکاربران ازطریق www.motorazma-edu.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ایمیل …) برقرار مي گردد.اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش و یا ثبت سفارش خواهد شد.

 

6.کاربران باید برای ثبت نام در دوره ها از به روز بودن دوره مطلع بوده و بعد اقدام به ثبت نام و پرداخت نمایند.

 

درباره ما

آموزشگاه فنی و حرفه ای موتور ازمای خراسان با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال 1393 در راستای آموزش با محوریت اشتغال جوانان و ارتقای دانش فنی قشر زحمتکش تعمیر کاران خودرو تاسیس شد.

این اموزشگاه با بهره گیری از مربیان کارآزموده،مجرب و دانش روز دوره های اموزشی کوتاه مدت در سطوح عمومی و تخصصی در زمینه تعمیر خودرو برگزار میکند.

شبکه های اجتماعی ما:

اینستاگرام: motorazma-edu

تلگرام: motorazmacollege

ادرس:

مشهد-میدان 15 خرداد(میدان ضد)،بلوار جمهوری اسلامی،بین جمهوری 3 و5، پلاک 69.

ساعت کاری آموزشگاه:8صبح الی 6بعدظهر


تلفن:6-38581675-051

حسینی 09155105187

تمامی حقوق برای آموزشگاه موتور آزمای خراسان محفوظ است!
X